hakkımızda


İlk öğrenimini Burdur'da, orta öğrenimini Konya Anadolu Lisesinde gerçekleştiren Opr.Dr.Ertürk Ergin; Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimini tamamladı. Sivas SSK ve Adana SSK hastanelerinde pratisyen hekim olarak çalıştı.

Uzmanlaşma çalışmalarına Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Kliniğinde başladı.Chicago Loyola Üniversitesi Tıp Merkezinde Üroloji kliniğinde çalışmalarını sürdüren Opr.Dr.Ertürk Ergin; Üroloji Klinik şefi Prof.Dr. Robert C Flanigan  ile Ürolojik Onkoloji ve Prof. Dr. John P Mulhall ile Androloji, İnfertilitede Mikrocerrahi Teknikler alanlarında klinik  çalışmalarda bulundu.

Bir süre Adana Devlet Hastenesi Üroloji Kliniğinde  ve EE Üroloji Tanı ve Tedavi merkezinde çalışan Opr.Dr.Ertürk Ergin halen bölgesinde tek olan Akdeniz Üroloji Merkezinde çalışmaktadır.(erturkergin.dr.tr) sitesinin tüm hakları saklıdır. Fotoğraf ve metinler gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları (erturkergin.dr.tr) e aittir. (erturkergin.dr.tr) sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, resimler, dizayn, tasarım ve düzenlemeler telif hakları yasası ile korunmaktadır. Bunlar (erturkergin.dr.tr) in yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz .

Tüm Hakları Saklıdır. Ertürk Ergin 2016